Vitajte na stránkach autopriemyselsr.php5.cz

Stránky sú venované slovenskému automobilovému priemyslu, jeho vývoju a prognózam. Bola vytvorená s cieľom zosumarizovať situáciu na Slovensku ale aj vo svete.

Vo svojej práci sa venujem pár najskôr situácií autopriemyslu vo svete. Neskôr prechádzam k vybraným svetovým automobilkám, no hlavne k automobilkám, ktoré majú svoje továrenské zastúpenie na Slovensku. Ďalej sa venujem najdôležitejším dodávateľským podnikom a samostatnej sieti dodávateľov.

Rozoberám aktuálnu situáciu a vývoj autopriemyslu na Slovensku, problémy, ktoré tento vývoj retardujú, ale na druhej strane aj prognózam tohto vývoja do budúcnosti. Nakoľko sa dianie v autopriemysle neustále mení, môže sa stať, že niektoré informácie sú už v súčasnosti neaktuálne.

Dúfam, že sa vám tu bude páčiť a dozviete sa množstvo nových informácií. Pri akýchkoľvek pripomienkach, návrhoch alebo otázkach ma môžte kontaktovať (kontakt je v sekcií O stránkach). Ochotne odpoviem na všetky nezrovnalosti. Prosím vyjadrite svoj názor v knihe návštev.

img

SKUSKA | Choď hore |